Przejdź do treści

Noclegi w TIPI

Dlaczego warto wypocząć na glampingu?

Nasz GLAMPING łączy w sobie komfort z bliskością natury, oferując niezapomniane wrażenia dla wszystkich poszukiwaczy spokoju i przygód, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Warto wybrać Glamping w Osadzie Indiańskiej z kilku powodów. Po pierwsze, nasze miejsce zapewnia niepowtarzalną bliskość z naturą, umożliwia zwiedzanie malowniczych terenów, ciesząc świeżym powietrzem i spokojem otaczającej przyrody. Dodatkowo nasza wioska znajduje się niedaleko Poleskiego Parku Narodowego, który oferuje niezwykłe możliwości rekreacyjne i poznawcze dla całej rodziny. Dla naszych najmłodszych gości noclegowych przygotowaliśmy wiele atrakcji (wieczorne kino, dmuchańce, trampoline i inne). Osada Indiańska to nie tylko noclegi w tipi to klimatyczna miejscówka w której panuje sielska atmosfera pozwalająca na regeneracje sił. Tu możesz zanurzyć się w harmonii z naturą, oddychając czystym powietrzem i delektując się spokojem daleko od tłumów. Wybierając nocleg w indiańskich tipi, wybierasz niezapomniane doświadczenie. Wypoczywając możesz poznać wspaniałych ludzi z którymi nawiążesz wieloletnie relacje. Nocleg w tipi to coś więcej niż tylko nocleg.


Noclegi w tipi

Tipi wyposażone są w system ogrzewania, dlatego do rezerwacji noclegów zapraszamy nawet późną jesienią i wczesną wiosną

W osadzie znajduję się 8 tipi:

6 tipi – 4 osobowe

2 tipi – 2 osobowe

W tipi znajdziemy: klimatyzator, wygodne łóżka, pościel i ręczniki, stylowe krzesła ze stołem, oświetlenie i gniazdka elektryczne (dwuosobowym namiocie nie ma krzeseł).

Wioska Indiańska w Ostrowie Lubelski Noclegi w Wigwamach GLAMPING


Zakwaterowanie w tipi

Zakwaterowanie od godz. 15:00 Wykwaterowanie do godz. 11:00

Parking – jedno auto na tipi bezpłatnie

Ze względu na charakter ośrodka brak możliwości pobytu z pupilem


Strefa zabaw w Osadzie

trampolina 

drewniane klocki

tarcza z łukiem animacyjnym do strzelania

często na terenie Osady do dyspozycji dzieci są dmuchańce 

w wybrane dni organizowane jest wieczorne kino plenerowe


JAK ZAREZERWOWAĆ NOCLEGI W TIPI

Rezerwacje przyjmujemy na adres email: osadaostrow@gmail.com

Jeśli macie Państwo jakieś pytania dotyczące oferty zapraszamy do kontaktu telefonicznego 693-516-460


Co warto zabrać na GLAMPING ?

Osada indiańska położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Miejskiego, dlatego w okresie letnim będą Państwo potrzebować stroje kąpielowe oraz kremy do opalania. Warto zaopatrzyć się wygodne obuwie oraz sportowe ubrania, które pozwolą na swobodne odkrywanie naszych okolic. Prosimy nie zabierać ze sobą grzałek używanie w tipi jest bardzo niebezpieczne – wrzątek dostaniecie Państwo za darmo w naszym barku. W odległości 2 km od Osady znajduję się kilka dużych sklepów (Lewiatan, Biedronka, Archelan) w których na bieżąco można uzupełnić swoje zapasy. Zachęcamy do korzystania z zakupów lokalnych masarniach i piekarniach.