Przejdź do treści

Atrakcje

Quady

W naszej ofercie posiadamy dwa quady firmy – Kymco, dzięki, którym z łatwością dotrzemy do najbardziej malowniczych zakątków regionu. Quady to także pełna adrenaliny wyprawa pozwalająca na oderwanie się od codziennych problemów i szybką regenerację.

Archery Battle

Archery Tag to gra zespołowa pochodząca z USA, łącząca w sobie elementy gry w dwa ognie, paintball-a i łucznictwa. Do gry wykorzystuje się specjalnie przygotowane łuki oraz strzały zakończone piankowymi grotami. Arhery tag podobnie jak gra w dwa ognie rozgrywana jest na boisku o określonych wymiarach. Z pewnością bitwa na łuki to dynamiczna gra wymagająca współpracy i opracowanej taktyki. Wyzwalająca dużo adrenaliny i pozytywnych emocji. Ważnym aspektem gry jest duża ilość spalanych kalorii w czasie jednej rozgrywki. W przeciwieństwie do gry w paintballa uczestnicy nie muszą ubierać niewygodnego kombinezonu.

zapraszamy grupy od 4 os do 12 os

Tratwy

Zapraszamy do wynajmu tratw

Pływanie na tratwach to doskonała przygoda dla dużych i małych. Spokojne dryfowanie po jeziorze doskonale odpręża po ciężkim tygodniu pracy, to także dobry sposób na szybką opaleniznę lub romantyczną randkę o zachodzie słońca. Wybór należy do Was

Rezerwacji dokonujemy w recepcji